Toner Yenileme

Yenileme toner üretimi kartuş içinde çalışan ve görüntü kalitesini oluşturan parçaların tamamının hiç kullanılmamış sıfır parçalar ile değişimi yapılarak yeniden doldurulmasıdır.TONER ÇİPİ dahil olmak üzere bütün parçaları yenilenmiş yazıcı tonerleri orijinal kalitede baskı yapma özelliğine sahipkartuşlardır.

            Uzun ömürlü ve sorunsuz çalıştıklarından kullanıcıları üzmeden çalışabilirler. Yenileme esnasında biraz fazla para ödenmiş olsa dahi kullanım sırasında ödenen fazla parayı fazlasıyla geri ödeyebilirler.

            BOŞ TONER kartuşuna ihtiyaç duyan bu iki uygulamanın dışında bütün parçaları sıfır olarak üretilen MUADİL TONER KARTUŞU bulunmaktadır. Muadil toner kartuşları fabrikasyon olarak sıfırdan üretilmiş ve orijinal kartuşunun tüm özelliklerini karşılamak üzere imalatı yapılmıştır. Ancak farklı firmalarda üretilen muadil tonerlerin en büyük sorunu kalite standardı olmamasıdır, orjinalinden farksız kalitede çalışanların yanında kötü yapılmış dolumdan dahi kötü kalitede baskı yapan ürünlerle karşılaşılması sıkça karşılaşan sorunlar arasındadır.


Bu kategoride ürün bulunamadı.