Şartlar & Koşullar


Dolum veya Yenileme yapılan tüm tonerler malzemeden ve işçilikten kaynaklanan hatalara karşı garantilidir. Dolum veya Yenileme yapılan bir tonerin herhangi bir şekilde beklentinizi karşılamaması durumunda ya toner ücretsiz olarak tekrar doldurulur veya yenilenir, yada ödediğiniz tutar, toner üzerinde firmamızca yenileme yada çip değişiminde kullanılmış parçaların veya bedelinin geri alınması karşılığında iade edilir. Sitemizde sizlere sunulan tüm ürünler Kaptan Bilgisayar garantisindedir..


İade Şartları

Aşağıdaki iade şartları karşılandığı taktirde, satın aldığınız ürünü hiç bir sebep sunmaksızın 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Kargo ücreti ödenmeyen paketler kabul edilmemektedir.


Sebepsiz İade Hakkını Kullanabilmek için Gerekli Şartlar;


Kullanılmamış, denenmemiş ve kutusu açılmamış olmalıdır. (Kullanılmış ve ya denenmiş ürün 2. el statüsüne gireceğinden ötürü sebepsiz iade hakkından yararlanılamaz)
Orijinal ambalajıyla birlikte geri gönderilmesi. Ürüne ve orijinal ambalaja zarar gelmeyecek şekilde paketlenerek kargoya verilmesi (Satılabilirlik müşteri tarafından korunmalıdır.)
Orijinal ambalaj üzerine adres etiketi, kargo etiketi, bant vb yapıştırılmaması
Ürün elimize ulaştığı zaman bu iki şartı inceleyeceğiz. Bu yüzden ürününüzü iade ederken iyi paketlemeniz gerekmektedir.


Sipariş İptali

Sipariş iptal taleplerinizi 0541 926 4189 ve ya kaptanbilgisayar55@hotmail.com mail adresine bildirmeniz gerekmektedir. Eğer ürün kargoya teslim edilmemişse, aynı gün içerisinde ücret iadeniz yapılır. Kargoya verilmişse size takip numarası verilir. Ürün elinize ulaştığında ister teslim alır iade şartlarına göre iade edersiniz, istersenizde hiç teslim almama hakkına sahipsiniz.


Arıza ve Değişim

Satın aldığınız üründe fabrikasyon bir arıza var ise, size hiçbir kargo ücreti ödetmeden geri alıyoruz . Yenisi ile değiştirdikten sonra yine hiç bir kargo bedeli yansıtmadan size geri gönderiyoruz.


Garanti

Tüm ürünlerimiz resmi distribütör ürünleridir (Sarf Malzemeler hariç). Faturalı ve 24 ay (2 Yıl) garantilidir.