Aylık veya Yıllık Bakım Anlaşması

Bakım Anlaşması

Ticari işletmeler için, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermekte, o zaman sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmektedir. Bunun en geçerli ve ekonomik yolu Bakım Anlaşmasından geçmektedir.

Kurumsal Bakım Anlaşması Nedir?
Kurumsal Bakım Anlaşması, yapılan anlaşmaya göre, günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde, Bilgisayar Donanımı, içinde bulunan yazılımlar veya Bilgisayar Çevre Birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, bilgisayarlara müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar.

Kimler Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmalıdır?
İşletmesinde bulunan bilgisayar, yazıcı, tarayıcı, barkod üniteleri, plotter vb. çevre birimlerinin sayısı altı ve üzerinde olan, bilgisayarlarında sorun meydana geldiğinde, acil çözüm gereken,  tüm işletmeler Kurumsal Bakım Anlaşması yaptırabilirler.

Kurumsal Bakım Anlaşması Ne Tür Hizmetleri Kapsar?
Kurumsal Bakım anlaşması süresince Kaptan Bilgisayar, müşterilerine yerinde limitsiz servis desteği kapsamında aşağıda ki hizmetleri sunmaktadır.

  • Tüm bilgisayarlar için 4 ayda bir iç-dış temişliği
  • Virüs, spy güncellemesi ve taraması
  • Otomatik yedekleme sistemi (günlük, haftalık, aylık, manuel)
  • Sınırsız telefon desteği
  • Uzak bağlantı desteği
  • Bilgisayar, notebook, yazıcı, monitör, scanner, plotter ve diğer çevre ürünlerinin onarımı

Uzak masaüstü bağlantı desteği nedir?
Uzak masaüstü bağlantısının amacı müşterilere çok daha hızlı servis ile verimliliği en üst düzeyde tutmaktır. Servise yerinde müdahale durumlarında yaşanan zaman kayıplarını ortadan kaldırılır ve yaşanılan soruna müdahale süresini en aza indirilir.

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Geçerlilik Süresi Nedir?
Kurumsal Bakım Anlaşması 6 aylık veya 1 yıllık süreler halinde yapılmaktadır.

Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajı Nedir?
Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz en öncelikli müşterilerimizdir. Telefon, Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve müşteri sorunları giderilir. Müşterilerimiz, donanımları bozulduğu için, iş kaybına uğramazlar, Verilerinin yedekleri her zaman alınır, Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar, ek hiçbir ücret ödemezler, diğer donanım ürünlerini aldıklarında çok özel ödeme koşulları sağlanır.

Kurumsal Bakım Anlaşmasına Nasıl Başlanır?
Öncelikle bir ön görüşme ile talepler dinlenir, sonrasında işletme bilgisayarları ve sistemi analiz edilir ve yapılabilecek hizmetler hakkında bir bilgi verilir.


Kaptan Bilgisayar Olarak Çalışma Şeklimiz Servis Kayıt Formu ile Yapılmaktadır

Anlaşmalı müşterilemizin tekrar form ile başvurmalarına gerek yoktur

Müşterinin istedikleri doğrultusunda kendi seçtiği fiyatları baz alarak işlemler yapılmaktadır.
Eğer Bakım Anlaşma yapılmışsa bazı avantajlardan faydalanarak müşterinin zamandan tasarruf etme şansı vardır.


------>>>   " SERVİS KAYIT FORMUNU "   <<<------  Anlaşması olmayan müşterilerimiz Linke tıklayarak

veya ------>>> " SERVİS KAYIT FORMUNU " <<<------  bilgisayarınıza indirerek MAİL olarak da bize " kaptabilgisayar55@hotmail.com " adresine

servis kayıt formunu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Eksiksiz doldurduğunuz takdirde en kısa zamanda iletişime geçilecektir.Bu kategoride ürün bulunamadı.